Centrum Rozwoju

Zespół

Współpracujemy:

 

Katarzyna Kotyś -  grafik i fotograf, jest od rozpieszczania, 

dba o to aby „dziecko” miało wystrzałowe ciuchy i dobrze się prezentowało, 

jest twórcą początkowego layoutu NoDrama oraz dokumentalistą przebiegu warsztatów.

Tomasz Kałamorz - dołączył do naszej NoDramowej rodziny dająć 

w prezencie nowe logo NoDrama, grafik z ponad 10 letnim stażem, pasjonat histori współczesnej, odpowiada za oprawę graficzną  komiksu  pn. "Czerwone lata siedemdziesiąte" na blogu czerwonelatasiedemdziesiate.blogspot.com

FILM zrealizowany na zlecenie Virgin Academy programu Richarda Bransona  w ramach wyboru czwórki ścisłych finalistów.  Został zaprezentowany podczas gali Grow Up Start Up w Warszawie.

 

Magdalena Górecka: lektorka języka angielskiego, tłumaczka języka biznesu. Współpracuje ze znanymi na rynku firmami jak Deutsche Bank, Idea Bank, Home Broker, Ernst &Young  oraz agencjami reklamowymi. Popiera kreatywne formy edukacji i stale poszerza swój warsztato nowoczesne metody nauczania. Mówi po hiszpańsku i rosyjsku, uczy się języka czeskiego. Prowadzi zajęcia ze studentami z komunikacji w biznesie, negocjacji międzynarodowych, różnic międzykulturowych. Dyplomowana instruktorka hatha- jogi.

Jacek Stypa: tłumacz, lektor języka angielskiego obdarzony  niewyczerpanymi pokładami pozytywnej energii, entuzjazmu, poczucia humoru i cierpliwości, co znajduje odzwierciedlenie w jego pracy ze studentami i klientami biznesowymi. Swoją znajomość języka angielskiego o profilu ekonomiczno-handlowym udokumentował zdając wzorowo egzamin przed Komisją Kontroli Języków Obcych Ministra Gospodarki. Stale doskonali swój lektorski warsztat biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach językowo-metodycznych dla nauczycieli. W wolnych chwilach praktyk i instruktor Taijiquan (Tai Chi Chuan).

 

© 2016 by INDUSTRIAL DESIGN. All rights reserved

Nasz projekt polega na zapełnianiu luki w systemie edukacji poprzez prowadzenie szkoleń metodą dramy.

Ostatnie szkolenia wzbogaciliśmy o elementy coachingu.

Agnieszka Pryca: Prezeska Zarządu Fundacji ,trener dramy, coach grupowy 

 i zespołowy, arteterapeutka, event manager. Ukończyła  studia magisterskie  

na Wydziale Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych na słowackim  

Uniwerysytecie Mateja Beli. Zmysł organizatorski rozwinęła w pracy na 

stanowisku acccount managera w Agencji Reklamowej. Koordynowała  duże 

projekty m.in."Jezyk to twój paszport -ucz się języków" - Ośrodka Rozwoju Edukacji.

Jej pasją jest praca z ludźmi, dlatego ukończyła też Szkołę Dramy Stosowanej 

oraz Szkołę Coachingu Grupowego i Zespołowego.Prowadzi szkolenia  

m.in z zakresu współpracy w zespole, odkrywania potencjałów/talentów, 

przełamywania barier w mówieniu w języku angielskim oraz organizacji eventów. 

Mirella Panek: socjoterapeutka z sześcioletnim stażem pracy. Trener umiejętności psychospołecznych rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Praktyk dramy stosowanej, prowadzący warsztaty m.in. 

z zakresu komunikacji, odkrywania talentów i budowania mocnych stron. Realizuje autorskie programy profilaktyczne i socjoterapeutyczne. Psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, będący pod stałą superwizją. 

W ramach projektów UE prowadzi grupy wsparcia 

oraz terapię indywidualną osób dorosłych w nurcie psychodynamicznym.  

  

Anna Ciążyńka – Członek zarządu Fundacji, Account Director w jednej 

z większych agencji reklamowych na Śląsku, specjalista z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu wizerunku marek i skutecznej relacji z mediami. Jej konik to eventy nie tylko te PR-owe. Członek zespołu kreacyjnego, project manager. Koordynator zespołu realizującego kampanie dla jednostek samorządowych, ministerstw oraz klientów komercyjnych. Na swoim koncie ma dziesiątki briefingów i konferencji prasowych oraz doświadczenie 

w utrzymaniu relacji z dziennikarzami. Chętnie dzieli się swoją energię 

i wiedzą.

Beata Babicz -  pedagog, trenerka, edukatorka. W swojej pracy wykorzystuje techniki dramowe. Fascynuje ją świat małych i dużych. Bezpowrotnie zakochała się w Teatrze Forum i twórczych metodach pracy. Prowadzi zajęcia edukacyjne i profilaktyczne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Swoją przygodę z teatrem zaczęła od współtworzenia amatorskiej-integracyjnej grupy teatralnej w Zabrzu. Z wykształcenia pedagog resocjalizacyjny i profilaktyk społeczny. Dodatkowo ukończyła kursy między innymi z zakresu profilaktyki uzależnień, HIV/AIDS, teatru forum. Współpracowała z Instytutem Twórczej Integracji, A Priori i innymi Stowarzyszeniami/Fundacjami działającymi na terenie Śląska. Zawodowo pracowała zarówno w placówkach oświatowych, wychowawczo-resocjalizacyjnych, jak i arteterapeutycznych. W swojej pracy stawia na integrację różnych grup społecznych. Dodatkowo pisze i redaguje teksty naukowe, szkoleniowe oraz wykorzystuje inne formy pisarskie. W fundacji Centrum Rozwoju NoDrama współprowadziła projekty profilaktyczne, takie jak Depres JA — BEZ TABU”, „STOP Cyberwolce”.