Centrum Rozwoju

 

 

 „Po tych warsztatach na pewno nabrałam większej odwagi w mówieniu po angielsku.

 Najbardziej podobało mi się wykorzystanie zajęć ruchowych z użyciem języka angielskiego.

 Zwłaszcza taniec, joga lub tai chi zadziałało u mnie na plus. Ważna jest też miła i luźna atmosfera, której na warsztatach nie brakowało. 

Bardzo fajna ekipa i mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy!”

 

Klaudia Pietrucha, studentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu WZ w Chorzowie

 

„Chciałem podziękować za wspaniałą atmosferę i wprowadzenie w moje życie czegoś nowego. 

Zajęcia typu Joga, Thai-Chi czy też nauka Krakowiaka były dla mnie debiutem. Połączenie tego wraz z nauką języka jest bardzo fajnym pomysłem.

 Różnorodność zajęć dodawała dodatkowej motywacji, dzięki czemu nie można było się nudzić. Poczułem, że potrafię dużo płynniej posługiwać się językiem, a to był cel tych zajęć. Mam nadzieję, że Nasza wspólna historia się nie zakończyła na tych warsztatach”

 

Bartosz Breguła, student Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu WZ w Chorzowie

 

 

„Warsztat językowy "NoDrama Just Talk" był dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Poznałam nową bardzo ciekawą metodę edukacyjną. 

Technika Dramy w doskonały sposób pozwala na rozwinięcie umiejętności językowych. Przede wszystkim tego, co jest najważniejsze w nauce języka obcego, a mianowicie komunikacji z drugim człowiekiem. Czas spędzony na warsztacie uważam, ze bardzo owocny. Program był bardzo ciekawy

 i urozmaicony. Jednym słowem, nie można było się nudzić ;) Najmilej będę wspominać "przepis na ciasto" i jego wykonanie.

 Było przy tym wiele zabawy, śmiechu i radości, a też nauczyłam się czegoś od strony kulinarnej ;) 

Dodatkowo program warsztatu umożliwia nawiązanie nowych znajomości z ciekawymi ludźmi. Bardzo możliwe, 

że czas ten może zaowocować nie tylko polepszeniem znajomości języka, ale również poznaniem przyjaciół na całe życie, 

co jest absolutnie bezcenne ;) Polecam wszystkim i mam nadzieję, że będzie to dla Was tak miło spędzony czas jak dla mnie”.

 

Magdalena Lato, studentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu WZ w Chorzowie

warsztaty - NoDrama JustTalk

23 luty do 3 marca 2013

warsztaty - ENERGIA NA LATO i inne

„Jestem zadowolony z udziału w warsztatach prowadzonych przez Agnieszkę Pryca. Zajęcia prowadzone były w miłej atmosferze. Świetny pomysł połączenia dwóch metod: dramy&coachingu i pełen profesjonalizm. Dowiedziałem się o sobie kilku nowych rzeczy, które zdecydowanie pomogły mi w realizacji celów. Jeśli miałbym polecać z czystym sumieniem coś w temacie odkrywania talentów i potencjałów  to na pewno warsztaty prowadzone przez Agnieszkę”. Adam Konowrocki 

 

„ Warsztaty energia na lato prowadzone były w bardzo miłej, przyjacielskiej atmosferze. Treść na nich przekazana okazała się bardzo ciekawa, przydatna i w przystępny sposób przedstawiona. Było fajnie, wesoło, barwnie i energetycznie. Naprawdę polecam”  – Natalia Hoffmann 

 

 

"Wzięłam rok temu udział w warsztacie "Odkryj w sobie superbohatera" prowadzonym przez Agnieszkę Prycę i to była bardzo trafna decyzja, ponieważ byłam w trakcie zmian w moim życiu zawodowym. Dzięki dramie i odszukaniu własnych mocnych i słabszych stron lepiej zrozumiałam, jaka jestem, czego oczekuję od życia i czy mam wystarczająco dużo odwagi, by zacząć działać po swojemu. Polecam te warsztaty każdemu, zwłaszcza tym osobom, które chcą uporządkować swoje wnętrze i zacząć czerpać siłę z cech swojego archetypu; które są gotowe zadać sobie samemu/samej pytanie "Kim jestem?" i "Co z tym zrobię?" Sama prowadząca - Agnieszka - wprowadza atmosferę ładu, spokoju i ciepła więc można poczuć się naprawdę bezpiecznie, a kiedy trzeba wyzwolić dziecięcy entuzjazm i wyobraźnię. Bardzo polecam te warsztaty  :)))  !!"

Jagoda Konca"